Ubytování

Řadit dle:
5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Rooms & Apartments MURGLE Ljubljana StarStar

Foto: Rooms & Apartments MURGLE Ljubljana
Lokalita: Lublaň
Hodnocení hostů
66 %

Situated in Ljubljana, 5 km from Ljubljana Castle, Rooms & Apartments MURGLE Ljubljana features a garden. This 2-star hostel offers a shared kitchen, babysitting service and free WiFi. Kolezija Swimming Pool Complex is 1.4 km away.


2. Central Hostel Bled StarStar

Foto: Central Hostel Bled
Lokalita: Bled
Hodnocení hostů
76 %

Offering free WiFi, Central Hostel Bled offers accommodation in Bled, 300 metres from Sports Hall Bled. Around 1.9 km from Bled Castle, the property is also close to Tourist Information Centre Bled. The Bled Island is 3.1 km from the hostel.


3. Hostel Piran StarStar

Foto: Hostel Piran
Lokalita: Piran
Hodnocení hostů
80 %

Hostel Piran se nachází na pěší zóně v centru města, jen 100 metrů od pláže a v sousedství různých butiků a barů. Nabízí menší pokoje s bezplatným Wi-Fi. Na hlavní autobusové nádraží dojdete pěšky za 5 minut.


4. Aladin Hostel StarStar

Foto: Aladin Hostel
Lokalita: Lublaň
Hodnocení hostů
85 %

Located in Ljubljana, 3.1 km from Ljubljana Castle, Aladin Hostel features free WiFi access and free private parking. The rooms include a shared bathroom. A TV is available. There is a cash machine, a shared kitchen and hairdresser's at the property.


5. Hostel Eva StarStar

Foto: Hostel Eva
Lokalita: Piran
Hodnocení hostů
77 %

Moderní Hostel Eva je situován v přístavu Piran v historickém starém městě, pouhých 200 metrů od pláže. Nabízí pohodlné pokoje s klimatizací a satelitní TV.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: